ÜNLÜ OSET (ASETİN) SPORCULARIN LİSTESİ

Abayev A.A.  RF’nun Emektar Antrenörü
Abayev B.T.   RF’nun Emektar Antrenörü
Abayev V.B Dünya Şampiyonu
Abdulayev Ş.M   RF’nun Emektar Antrenörü
Aguzarov S.S RF’nun Emektar Antrenörü
Akoyev A.V. Dünya Şampiyonu
Akoyev V.P SB’nin  Emektar Antrenörü
Alborov A.S. RF’nun Emektar Antrenörü
Alborov Yu.C.  Olimpiyat Oyunları Ödülü Sahibi
Aleynikov E.V. Avrupa Şampiyonu
Alihanov Z.T. RF’nun Emektar Antrenörü
Andiyev G.P  SB’nin  Emektar Antrenörü
Andiyev S.P. SB’nin Emektar Antrenörü
Andiyev S.P.  Olimpyat Oyunları Şampyonu
Apayev H.V. RF’nun Emektar Antrenörü
Bagayev S.V. RF’nun Emektar Antrenörü
Badalov N.A. RF’nun Emektar Antrenörü
Bazayev A.K. SB’nin  Emektar Antrenörü
Bazayev B.G.  RF’nun Emektar Antrenörü
Bekmurzov M.G. Sporun Emektar Ustası
Bekoyev A.D. RF’nun Emektar Antrenörü
Beroyev P.E. Usta-Antrenör
Bestayev A.B. Dünya Şampiyonu
Bestayev A.M. Sporun Ustası
Bigayev B.G. Avrupa’nın Şampiyonu
Biçilov R.R. RF’nun Emektar Antrenörü
Caniyev V.H. Avrupa’nın Şampiyonu
Datriyev K.U.  RF’nun Emektar Antrenörü
Dedegkayev K.İ.  SB’nin  Emektar Antrenörü
Dedegkayev K.M.  SB’nin  Emektar Antrenörü
Dzagoyev R.A.   RF’nun Emektar Antrenörü
Dzarasov S.D.  Olimpiyat Oyunları Ödülü Sahibi
Dzahsorov T.G. SB’nin  Emektar Antrenörü
Dzgoyev A.Z.  SB’nin  Emektar Antrenörü
Dzgoyev T.A. Dünya Şampiyonu
Dzugutov V.A. Avrupa Birinciliği Ödülünün Sahibi
Dzugutov K.Z. Dünya Şampiyonu
Drayev İ.P. SB’nin  Emektar Antrenörü
Dulayeva K.V. RF’nun Emektar Antrenörü
Durnov A.T.  RF’nun Emektar Antrenörü
Valiyev Valeriy.Ts. Olimpyat Oyunları Şampyonu
Valiyev Vladimir Ts. Olimpyat Oyunları Şampyonu
Veliçko O.E. Dünya Şampiyonu
Voloşin L.A. Avrupa’nın Şampiyonu
Gabakova V.H.  Dünya Şampiyonu
Gabisov K.İ.  RF’nun Emektar Antrenörü
Gagiyev S.G. Osetya’nın Ünlü Spor Araştırıcısı
Gazzayev V.G.  RF’nun Emektar Antrenörü
Galayev A.K.  SB’nin  Şampiyonu
Gioyev H.G. SB’nin  Emektar Antrenörü
Godjiyev V.L. Dünya Birinciliği Ödülü Sahibi
Goşadze A.V. SB’nin  Şampiyonu
Grigoryan A.G. RF’nun Emektar Antrenörü
Grigoryan V.E. RF’nun Emektar Antrenörü
Gudiyev K.İ. At Binicisi
Gudtsov A.K. At Binicisi Unvanın Sahibi
Gusov Yu.S.   Dünya Şampiyonu
Yenaldiyev A.İ.  Sporun Emektar Ustası
Jadan Yu. V.  RF’nun Emektar Çalışanı
ZazroyevA.İ.  Sporun Emektar Ustası
Zangiyev D.G.  RF’nun Emektar Antrenörü
Zangiyev H.D. Dünya Kupasının Sahibi
Zoloyev K. Dünya Şampiyonu
Zolotarev A.P. RF’nun Emektar Antrenörü
İvanov V.S.  RF’nun Emektar Antrenörü
İvanova A.N.  SB’nin  Şampiyonu
İkayev Z.H.    SB’nin  Şampiyonu
İkayev R.A.  RF’nun Emektar Antrenörü
Kazahov V.D. Dünya Şampiyonası Ödülü Sahibi
Kaloyev O.A.   Avrupa’nın Şampiyonu
Kaloyev S.M.  SB’nin  Emektar Antrenörü
Kaloyev F.E. RF’nun Emektar Antrenörü
Kambegov D.T. At Binicisi Unvanın Sahibi
Kandinaşvili G.M.  RF’nun Emektar Antrenörü
Kantemirov İ.A.   At Binicisi Unvanın Sahibi
Kantemirov Alibek SB’nin  Şampiyonu
Kanukov K.S. Olimpyat Oyunları Şampyonu
Kanukov T.D. Güreş şampiyonu
Kelehsayev R.K.  Avrupa’nın Şampiyonu
Kirokosyan R.K. RF’nun Emektar Antrenörü
Kişiyev Yu.M.  RF’nun Emektar Antrenörü
Kolçanov V.S. RF’nun Emektar Antrenörü
Koroyev V.G.   Dünya Şampiyonu
Koroyev Z.K.   Avrupa’nın Şampiyonu
Koçer S.B. Avrupa’nın Şampiyonu
Koşeleva A.L.  SB’nin  Şampiyonu
Kulayev B.H. Sporun Emektar Ustası
Kuliyev A.M.  At Binicisi Unvanın Sahibi
Laryukov A.V.  SB’nin  Şampiyonu
Lolayev R.D. Olimpyat Oyunları Şampyonu
Lvov V.A.  Dünya Şampiyonu
Majayev A.V. Olimpiyat Oyunları Ödülü Sahibi
Medoyev İ.B. SB’nin  Şampiyonu
Naniyev V.B. Dünya Rekortmeni
Naniyev O.V.  Avrupa Birinciliği Ödülünün Sahibi
Naniyev P.E.  Dünya Şampiyonu
Naniyev F.M. Avrupa ve Dünya Rekortmeni
Ogladze M.L.   RF’nun Emektar Antrenörü
Papelaşvili N.Z. RF’nun Emektar Çalışanı
Pliyev P.F. Avrupa’nın Şampiyonu
Savlohov B.S.  SB’nin  Emektar Antrenörü
Skodtayev A.A. Dünya Şampiyonu
Sokayev B.M.  RF’nun Emektar Antrenörü
Stoforandov B.S. RF’nun Emektar Antrenörü
Sumenov K.N.  RF’nun Emektar Antrenörü
Tabolov T.T.   Dünya Şampiyonu
Taymazov T.B   Sporun Emektar Ustası
Tedeyev E.M  Avrupa’nın Şampiyonu
Tedeyev M.T.  RF’nun Emektar Antrenörü
Tibilov R.P. Avrupa’nın Şampiyonu
Timofeyev-Dodtoyev P.D At Binicisi Unvanın Sahibi
Toguzov V.T. Avrupa’nın Şampiyonu
Tolparov V.N. Olimpiyat Oyunları Şampiyonu
Tomayev O.B.  Olimpiyat Oyunları Şampiyonu
Tomayev H.V.   RF’nun Emektar Antrenörü
Habelov L.G.  Dünya Şampiyonu
Hadartsev A.H. Dünya Şampiyonu
Hadartsev M.H. Olimpiyat Oyunları Şampiyonu
Hadartsev R.S. RF’nun Emektar Antrenörü
Hayev L.M.  Olimpiyat Oyunları Şampiyonu
Hatagov T.M. SB’nin  Şampiyonu
Haçaturyants Yu.G. RF’nun Emektar Antrenörü
Hodov T.L.  RF’nun Emektar Antrenörü
Hudiyev N.U.  RF’nun Emektar Antrenörü
Tsagarayev L.V.   Sporun Emektar Ustası
Tsalikov T.B.  RF’nun Emektar Antrenörü
Tsalikov M.D. RF’nun Emektar Antrenörü
Tseboyev Yu.B. RF’nun Emektar Çalışanı
Tsekoyev V.K.  Dünya Şampiyonu
Tsiklauri G.İ.  RF’nun Emektar Antrenörü
Tsomartov İ.H. SB’nin  Emektar Antrenörü
Şahmuradov Yu.A.  Dünya Şampiyonu
Şinkorenko V.İ.    RF’nun Emektar Antrenörü
Şyerbiç L.L.   SB’nin  Emektar Antrenörü
KAPAT